מחשוב ענן ושירותי חוות שרתים

חזור לשירותים

בשוק ה IT בכלל ובדיגאנוס בפרט התחום החם היום - ענן מחשוב וחוות שרתים.

החזון של ענן המחשוב הוא לאפשר למשתמשים להתחבר לכל שירותי המחשוב להם הם זקוקים באמצעות האינטרנט, כאשר המשתמש בענני מחשוב עשוי להיות ארגון גדול/בינוני/קטן או אדם בודד, והשירות אינו תלוי בשירותים אחרים.

בין השרותים שאנו בדיגאנוס מספקים : המשכיות עסקית, שירותי תשתית מחשוב כשירות,שירות שולחן עבודה מרוחק, שירות דוא"ל, שירותי זמינות מידע ועוד.

 

מדוע כדאי לעבור למחשוב ענן?

  • ביטול המירוץ אחרי החומרה החדשה שתתמוך בתוכנות החדשות וחיסכון בכסף, כל מה שהלקוח זקוק הוא טרמינל (התקן תקשורת עם חיבור למסך מקלדת ועכבר), או מסך בסיסי עם חיבור לאינטרנט.

  • במידה שהמחשב יתקלקל, זה לא ישנה כלום כי המידע החשוב לא יהיה עליו - הוא יהיה ברשת.

  • כאשר הלקוח מעונין בתוכנה מסוימת למשימה אחת ספציפית, אין לו צורך לבזבז כסף, זמן ומקום בדיסק ואין לו כל צורך ביחס לדרישות החומרה שלה.

  • מחשוב ענן יכול לספק לכם המשתמשים הבודדים יכולות שעד היום היו נחלתם של משרדים גדולים וחברות שהשקיעו בעלויות שרתים ובכך להרוויח יכולות גדולות בארגון קטן - כוח עיבוד של מאות ואלפי מעבדים מתקדמים בו-זמנית, ונפח אחסון של מאות טרהבייטים.

מחשוב ענן מאפשר לארגון:

  • חיסכון בעלויות רכישה ותחזוקה של חומרה ותוכנה -אין צורך בחומרה ,ומקום להתקין ולתפעל אותה. חסכון בעלויות תחזוקה ותפעול של מערכות התשתית במרכז המחשבים התחזוקה נעשית על ידי המומחים של דיגאנוס שמיקומם הפיסי הוא עם השרתים. ברוב המקרים ניתן לחסוך כ- 20% עד 25% מההוצאה מעצם המעבר לענן מחשוב.

  • גמישות -המשתמש מגדיר דרישות חומרה, תוכנה וזמני שימוש המתאימים לצרכים הנוכחיים שלו. אם וכאשר הוא זקוק למשאבים נוספים הוא יכול לקבל אותם באופן מידי ואינו צריך להחזיק בכל מערך המיחשוב בתקופות שאין צריכת שיא של משאבים.

  • ירוק -הארגון צורך פחות אנרגיה גם בשל הורדת כוח המחשוב הפנים-ארגוני וגם בשל היעילות הגבוהה של דיגאנוס המפעילה את ענן המיחשוב.

 

 צרו קשר

טלפון 03-6595738
דוא"ל info@diganos.com