אינטגרציה ושירות טכנאי מחשבים

חזור לשירותים

לחברת דיגאנוס שנות ניסיון רבות בתחומי האינטגרציה ושירות טכנאי מחשבים.

אנו בדיגאנוס מספקים פתרונות אינטגרציה קצה לקצה לכלל לקוחותינו הן בתחום העסקי והן בתחום הטכנולוגי. משלב הדרישות העסקיות הראשוניות והניתוח העסקי דרך שלב ההטמעה וכלה בתמיכה השוטפת למערכת.

שירותי אינטגרציה של מערכות מידע

אינטגרציה היא מימוש או הוצאה לפועל של פיתרון מערכתי, המשפיע על הארגון כולו. הפעולה כוללת אפיון, התקנה והגדרה של רכיבים, המשלבים בד"כ חומרה,תוכנה ותקשורת.

חברת דיגאנוס גדלה על מוצרי מיקוסופט מאז 1996. הלקוחות של דיגאנוס חיפשו חברת אינטגרציה שיודעת לחבר בין כל מרכיבי מערכת המידע: חומרה, מערכות הפעלה, תקשורת ואבטחת מידע

עם השנים מיקרוסופט סיפקה את המצע הטכנולוגי האידיאלי והיועצים של דיגאנוס את הידע והניסיון בכדי להגיע למימוש האתגר שבשילוב המערכות המיקרוסופטיות בעסקים שלהם.

המפתח להצלחה שלנו בדיגאנוס הוא ההתמחות הגבוהה של אנשינו הן בטכנולוגייה והן בתהליך העסקי.

שירות טכנאי מחשבים בתמיכה טלפונית ומרחוק.

תוכנה מאפשרת קישור בין 2 מחשבים על שולחן עבודה אחד בזמן נתון. מה שמאפשר טיפול של טכנאי בתקלה כאשר אינו בשטח. השירות מאפשר למשתמש את הנוחות והחופש לצפות במסך המחשב בזמן טיפול ללא תזוזה של העובד או של המחשב.

הדבר מאפשר בעצם לשני הצדדים לשבת מול שולחן עבודה אחד - שולח הבקשה המשתמש במחשב וכן הטכנאי התומך מרחוק במחשב, כך העובד יכול לראות בדיוק מה מתבצע.

שירות טכנאי מחשבים ומנהל רשתות בשטח.

שירות תחזוקת תשתיות מחשוב תקשורת מערכות מידע מערכות הגנה מערכות גיבוי ותמיכה לכל בעיה טכנית של משתמשי הקצה בארגון.

טיפול מול צד שלישי

טיפול ישיר בתקלות תוכנה, חומרה, תקלות תקשורת -חברות יצור חומרה, חברות טלפוניה ואינטרנט.

טיפול מונע

שדרוגי חומרה ותוכנה, טיפול בנושא אחריות, סיקרי אתר תקופתיים, תיעוד ועדכון מבנה המערכת, ניטור ובקרה אוטומטי: נפח אחסון פנוי ניצולת זיכרון תעבורה ברשת תקלות חומרה ותוכנה.

 

 צרו קשר

טלפון 03-6595738
דוא"ל info@diganos.com